قوانین و مقررات - بزرگترین مرجع فروش بازی های اوریجینال

قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات 

کاربر گرامی قوانین و مقررات سایت را به دقت مطلاعه فرمایید. استفاده از خدمات سایت به منزله اطلاع و موافقت شما از قوانین و مقررات زیر می باشد.


 دقت در انتخاب محصول 

فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی گیم سی دی کی هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه خرید کردن شما ندارد ٬ به همین دلیل تمامی اطلاعات لازمه همچون منطقه فعال سازی ٬ پلتفرم ٬ زمان ارسال ٬ توضیحات محصول و…. به صورت کامل قرار گرفته شده است ٬ لذا خواهشمندیم قبل از پرداخت مبلغ محصول مورد نظر خود تمامی اطلاعات نوشته شده در هر محصول را با دقت مطلاعه فرمایید.


 وارد کردن مشخصات خود  

برای پرداخت و خرید محصول خود چه به صورت مهمان و یا کاربر ثبت نام شده ٬ تمامی اطلاعات خواسته شده مثل : نام و نام خوانوادگی ٬ پست الکترونیکی(ایمیل) ٬ شماره تماس و… را درست وارد کرده زیرا محصول خریداری شده فقط به اطلاعات ثبت شده در فروشگاه ارسال میگردد.


 نحوه استفاده از گارانتی محصولات 

تمامی محصولات سایت دارای ضمانت کیفیت و اصالت میباشد؛ اگر محصولات خریداری شده ٬ تا ۲۴ ساعت پس از ارسال ٬ هر گونه مشکلی داشته باشد که از سمت فروشگاه گیم سی دی کی باشد ٬ مانند اشتباه ارسال شدن کد دیجیتالی و فعال نشدن محصول ٬ گارانتی سایت شامل آن میباشد.

ولی اگر مشکل ایجاد شده از سمت خریدار باشد و باعث از بین رفتن کد دیجیتالی (سی دی کی) شود یا دلایلی دیگری داشته باشد که تشخیص داده شود از سمت فروشگاه نبوده شامل گارانتی نمی باشد.